PHOENIX INVEST

PHOENIX INVEST

Про PHOENIX

Phoenix – це група компаній, що є провідним українським гравцем ринку інвестиційної нерухомості. Перевагою є власний завод із виробництва котеджів «під ключ»: повний цикл деревообробки, вторинної металообробки, каменеобробки, виготовлення меблів та елементів декору. Активно заявила про себе як будівельна та керуюча компанія двох успішних діючих проєктів: котеджні містечка на курортах Буковель та Східниця із повноцінною інфраструктурою та загальною площею 42 Га, номерним фондом у понад 300 котеджів та апартаментів. Власна керуюча компанія забезпечує якісний сервіс, систему продажів і бронювання, що дає стабільну завантаженість протягом року. Комплекс цих факторів зумовлює прибутковість та успіх – інвестори нерухомості Phoenix отримують найбільші дивіденди серед усіх об’єктів готельної нерухомості в Західній Україні.
Phoenix Invest презентує 4 об’єкти для інвестицій в орендну нерухомість за моделлю: інвестор купує котедж або апартаменти, керуюча компанія здає його в оренду, інвестор отримує щомісячний пасивний дохід. Середня прибутковість - від 13% річних.
Phoenix Invest – будівельно-інвестиційна компанія, що створює масштабні об’єкти комерційної нерухомості для вашого стабільного щомісячного пасивного доходу. 
Група компаній ФЕНІКС:ФЕНІКС ІНВЕСТФЕНІКС ГРУП ДПФЕНІКС ТРЦФЕНІКС МЕДІКАЛ РЕЗОРТФЕНІКС РЕСТОБАРФЕНІКС ГАСТРОПАБФЕНІКС ПРАЙДАРАРТАРАМІКСВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ФЕНІКСМРІЯ ДРОН

Ми у ForbesForbes Ukraine вперше представив Next250 - список 250 перспективних малих і середніх компаній. Ми віримо, що майбутнє саме за ними.

https://forbes.ua/profile/feniks-invest-dp-981

Відеоогляд заводу PHOENIX

Компанія Phoenix Invest

Про компанію та засновника Phoenix Invest

Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Будуємо та допомагаємо. Приєднуйтесь!

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "ФЕНІКС"РАЗОМ З ВАМИ ДОПОМОГАЄМОУКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ.