PHOENIX INVEST

PHOENIX INVEST

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОГО КОТЕДЖУ НА ВАШІЙ ДІЛЯНЦІ

Illustration

Котеджі під ключ від PHOENIX

Мрії про власне житло збуваються З Phoenix отримати власне житло стало просто як раз, два, три! Виготовляємо, привозимо, збираємо - і ви -власник будинка, якому будуть заздрити оточуючі.

Сучасні, екологічні, зручні та надійні - це все про котеджі Phoenix, створені українцями для українців. Виготовлені з використанням передових технологій та найкращих матеріалів, ці будинки просто призначені для реалізації найзаповітніших мрій.

Illustration

Фундамент

Фундамент на геошурупах - надійність понад усе.Маете земельну ділянку, непридатну для капітального будівництва? Втратили надію стати власником житла через грунт чи болотистийкрутий рєльєф? Завдяки використанню фундаменту на геошурупах всі ці проблеми - більше не проблеми. Це Рішення підходить навіть для будівництва у сейсмічних районах!

Illustration

Матеріал

Найкращі матеріали - не економимо на якості!Міцний дерев'яний каркас і утеплення СУПЄРДИФУЗІЙНОЮ мембраною — дві складові максимального комфорту. Адже таке технологічне рішення взимку забезпечує відміннетеплоощадження і суттєву економію на опаленні. А влітку дозволяє не користуватися кондиціонером навіть в 30-градусну спеку.Оцініть всі переваги екологічних матеріалів з Phoenix - в наших будинках хочеться жити!

Illustration

Меблі

Потрібні меблі? І це теж до нас!Бажання клієнта для нас закон. А тим паче якщо це бажання — круто устаткувати нове помешкання!Хочете нові зручні та якісні меблі? Наше власне виробництво до ваших послуг. Маєте свої? Теж не проблема - просто повідомте про це менеджера Phoenix.

Illustration

Доставка

1. Доставка домокомплекта на територію покупця оплачується окремо. (Прораховуємо кожне замовлення під локацію покупця)2. Монтаж входить у вартість3. Проживання організовує покупець4. Харчування оплачує продавець5. 30 днів з моменту отримання дозволу на будівництво